Wyszukiwarka

wyszukiwanie zaawansowane
w sprawie powołania Rektorskiej Komisji Bezpieczeństwa i Higieny Pracy na kadencję od dnia powołania do dnia 31 sierpnia 2028 roku
https://bip.upwr.edu.pl/akty-prawne/zarzadzenia/zarzadzenia-ws-powolania-komisji/2024-rok/zarzadzenie-nr-1932024k-rektora-uniwersytetu-przyrodniczego-we-wroclawiu-z-dnia-30-wrzesnia-2024-roku-194.html
w sprawie powołania doraźnej komisji przetargowej do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym bez negocjacji, którego przedmiotem będzie usługa programowania w ramach projektu "Precyzyjne pozycjonowanie GNSS w czasie rzeczywistym - serwis online", finansowanym ze środków NCBR - umowa nr LIDER13/0075/2022"
https://bip.upwr.edu.pl/akty-prawne/zarzadzenia/zarzadzenia-ws-powolania-komisji/2024-rok/zarzadzenie-nr-1532024k-rektora-uniwersytetu-przyrodniczego-we-wroclawiu-z-dnia-31-lipca-2024-roku-153.html
Prof. Jarosław Bosy, który 1 września przejmie z rąk rektora Tadeusza Trziszki stery Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, skompletował zespół prorektorów.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/druzyna-nowego-rektora-3358.html
Na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu zaczynają się spotkania wyborcze, które do końca stycznia wyłonią 200 elektorów.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/ruszaja_wybory_pierwsi_beda_elektorzy-31.html
Dr Sylwia Cyboran-Mikołajczyk z Katedry Fizyki i Biofizyki dostała grant w „Miniaturze” – 50 tys. na badania molekularne skutków oddziaływania cyjanidyny i jej glikozydów jako nutraceutyków z komórkami, błonami komórkowymi oraz lipidowymi modelami błon komórkowych.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/grant_z_miniatury_na_badania_molekularne-511.html
Wydawnictwo Elsevier opublikowało ranking najczęściej cytowanych naukowców na świecie. Wśród 200 tysięcy najbardziej wpływowych autorów publikacji naukowych znaleźli się przedstawiciele Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/naukowcy-upwr-w-rankingu-top-2-najbardziej-wplywowych-naukowcow-na-swiecie-3901.html
Katastrofa ekologiczna na Odrze oznacza nie tylko śmierć ryb, ale też zagrożenie dla ptactwa i zwierząt żyjących nad nią. Naukowcy UPWr w cyklu poświęconym Odrze opowiedzą o rzece i spróbują nakreślić scenariusze dotyczące jej przyszłości. W pierwszym odcinku dr hab. Monika Kowalska-Góralska z Zakładu Limnologii i Rybactwa UPWr mówi o rybach.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/eksperci-upwr-o-odrze--rzeka-jest-ubozsza-o-setki-ton-ryb-3867.html
Sok z aronii może mieć ogromne znaczenie w okresie walki z pandemią COVID-19 – uznało jury konkursu „Lider Bezpieczeństwa Państwa” i nagrodziło jego producenta: firmę VIANAT z Podkarpacia. Właściwości lecznicze aronii odkrył prof. Jan Oszmiański z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Naukowiec od kilku lat współpracuje z nagrodzoną firmą.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/sok-z-aronii-nagrodzony-naukowiec-upwr-odkryl-jego-wlasciwosci-lecznicze-3621.html
Obchody Dnia Wody na świecie i na UPWr pod hasłem „Woda dla natury”. Wiedzą o wodzie i wszystkim, co z nią związane dzieli się tego dnia Wydział Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/swiatowy_dzien_wody_2018-415.html
Prof. Tomasz Arciszewski: – Większość naukowców to wyrobnicy nauki. Oczywiście są potrzebni, ale świat zmieniają ci kreatywni, którzy potrafią zaproponować teorię względności. Dlatego tak ważne jest to, jak rozwijamy swój potencjał.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/prof_arciszewski_nadchodzi_czas_kreatywnosci-55.html

Rezultaty: 1091 - 1100 z 153 podstron

  • 1
  • 109
  • 110
  • 111
  • 153