Wyszukiwarka

wyszukiwanie zaawansowane
Właśnie skończył 100 lat – urodził się 5 grudnia 1923 roku. Żołnierz Armii Krajowej, więzień stalinowskich łagrów i naukowiec, o którym przyjaciele i wychowankowie mówią krótko – człowiek wartości. Jerzy Kiersnowski.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/100-lat-wyjatkowego-zycia-4203.html
Nowo powołany profesor Robert Kupczyński z Wydziału Biologii i Hodowli Zwierząt o mądrości krów, ich wpływie na rozwój cywilizacji, żywności funkcjonalnej i o tym, co stosunek do zwierząt mówi o człowieku.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/prof-kupczynski--mleko-w-moim-domu-jest-zawsze-3375.html
w sprawie przestrzegania procedur dotyczących organizacji procesu dydaktycznego
https://bip.upwr.edu.pl/akty-prawne/komunikaty--obwieszczenia--pisma-okolne/pisma-okolne-rektora/2010-rok/pismo-okolne-nr-62010-rektora-uniwersytetu-przyrodniczego-we-wroclawiu-z-dnia-29-grudnia-2010-r--6.html
Prof. Andrzej Mocek, w dniu Święta Uniwersytetu Przyrodniczego zostanie doktorem honoris causa naszej uczelni. Wybitny naukowiec przed uroczystością opowiada o znaczeniu gleby dla rozwoju cywilizacji, o tym, jak się „leczy” zdegradowane gleby, o budowaniu autorytetu i szczęściu w życiu.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/prof-mocek--nauka-wyprzedza-plany-i-decydentow-3800.html
w sprawie rocznego wymiaru zadań dydaktycznych nauczycieli akademickich oraz zasad rozliczania godzin dydaktycznych.
https://bip.upwr.edu.pl/akty-prawne/uchwaly/uchwaly-senatu/2018-rok/uchwala-nr-472018-senatu-uniwersytetu-przyrodniczego-we-wroclawiu-z-dnia-25-maja-2018-roku-47.html
Jesienią 1956 roku na fali popaździernikowej odwilży we Wrocławiu powstały Studenckie Komitety Rewolucyjne, które zaangażowały się w wybory do Sejmu w 1957 roku. Ten z naszej uczelni z Wacławem Leszczyńskim na czele doprowadził do wygranej prof. Antoniego Wojtysiaka.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/jak_studenci_wybrali_posla_w_1957_roku-58.html
Przeżył wojnę, bo babcia wierzyła w znaki. On wierzy, że trzeba umieć je odczytywać, by żyć godnie. Jego matka była kurierką Armii Krajowej i więźniarką Auschwitz. Ojciec żołnierzem Andersa i inżynierem budownictwa wodnego. Prof. Wacław Leszczyński.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/prof_leszczynski_godnie_wazne_slowo_w_zyciu-264.html
Nasi profesorowie Prof. dr hab. Bolesław Świętochowski jest twórcą fundamentalnej w naukach rolniczych specjalności - ogólna uprawa roli i roślin. Dzięki wieloprofilowym badaniom wywarł trwały ślad w polskim rolnictwie. Szczególnie dużo osiągnięć prof. B. Świętochowskiego dotyczy uprawy gleby. W wyniku usystematyzowania naukowych podstaw uprawy roli wyodrębnił pięć zespołów uprawek, określił ich znaczenie w całokształcie uprawy pod poszczególne rośliny w płodozmianie, a także wskazał (...)
https://iaipr.upwr.edu.pl/instytut/historia/profesorowie
1.Gdzie znajdę informacje na temat zasad realizowania praktyk? Wszystkie niezbędne informacje dla studentów rozpoczynających praktyki znajdują się na stronie Wydziału Przyrodniczo – Technologicznego, w zakładce Dydaktyka/praktyki https://wpt.upwr.edu.pl/praktyki Należy kliknąć w wybrany kierunek i rozwinąć właściwą zakładkę. Informacje dla studentów studiów magisterskich znajdują się w odpowiedniej, dedykowanej zakładce.Od roku akademickiego 2022/2023 praktyki są regulowane nowym (...)
https://wpt.upwr.edu.pl/praktyki/faq
w sprawie warunków i trybu przyjmowania kandydatów na pierwszy rok studiów stacjonarnych i niestacjonarnych na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w roku akademickim 2019/2020.
https://bip.upwr.edu.pl/akty-prawne/uchwaly/uchwaly-senatu/2018-rok/uchwala-nr-232018-senatu-uniwersytetu-przyrodniczego-we-wroclawiu-z-dnia-27-kwietnia-2018-roku-23.html

Rezultaty: 1861 - 1870 z 187 podstron

  • 1
  • 185
  • 186
  • 187