Wyszukiwarka

wyszukiwanie zaawansowane
Wykłady, praca w grupach i wspólne projekty, ale także zwiedzanie, poznawanie innej kultury i dobra zabawa. Po raz drugi Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu i Państwowy Uniwersytet Przyrodniczy w Kijowie zorganizowały szkołę letnią.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/druga_polsko_ukrainska_miedzynarodowa_szkola_letnia-752.html
W ramach zajęć z przedmiotu Ochrona od powodzi i suszy studenci 3 roku kierunku Inżynieria bezpieczeństwa na Wydziale Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji UPWr wzięli udział w wyjeździe terenowym na zbiorniki Nysa, Kozielno i Topola, będące w administrowaniu Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie.
https://wiksig.upwr.edu.pl/aktualnosci/wyjazd-terenowy-studentow-kierunku-inzynieria-bezpieczenstwa-na-zbiorniki-zaporowe-nysa--kozielno-i-topola-324.html
w sprawie powołania doraźnej komisji przetargowej w celu przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest: sukcesywna dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego i pipet automatycznych, odczynników do polifenoli i chemicznych oraz kolumn do chromatografii, standardów związków polifenolowych oraz urządzeń w ramach projektu „Innowacyjne rozwiązania technologiczne w procesie opracowywania (...)
https://bip.upwr.edu.pl/akty-prawne/zarzadzenia/zarzadzenia-rektora/2020-rok/zarzadzenie-nr-3012020-rektora-uniwersytetu-przyrodniczego-we-wroclawiu-z-dnia-7-pazdziernika-2020-roku-303.html
w sprawie powołania doraźnej komisji przetargowej do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest Sukcesywna dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego i pipet automatycznych, odczynników do polifenoli i chemicznych oraz kolumn do chromatografii, standardów związków polifenolowych oraz urządzeń w ramach projektu „Innowacyjne rozwiązania technologiczne w procesie opracowywania produktów o wyższym poziomie związków bioaktywnych” w ramach Działania 1.1.1 PO (...)
https://bip.upwr.edu.pl/akty-prawne/zarzadzenia/zarzadzenia-ws-powolania-komisji/2021-rok/zarzadzenie-nr-992021k-rektora-uniwersytetu-przyrodniczego-we-wroclawiu-z-dnia-5-lipca-2021-roku-99.html
Uniwersytet Przyrodniczy dołączył do ponadregionalnej Krajowej Akademickiej Sieci Biotechnologii. Inicjatywa stworzenia platformy wyszła ze strony Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego. List intencyjny dotyczący budowy Sieci w imieniu rektora UPWr, prof. Krzysztofa Kubiaka podpisał prof. Zbigniew Lazar, przewodniczący rady naukowej dyscypliny biotechnologia.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/upwr-w-krajowej-akademickiej-sieci-biotechnologii-4445.html
Nagrody w dziedzinie dydaktycznej I, II i III stopnia indywidualne i zespołowe: Urszula Ambroziak Dr Wiesław Bielas    Prof. Jerzy Bieniek Dr Anna Bocheńska-Skałecka Dr Filip Boratyński Dr Anna Chojnacka Dr hab. Aleksander Chrószcz, prof. UPWr Dr hab. Kazimierz Ćmielewski, prof. UPWr    Dr Jolanta Dąbrowska Dr Grzegorz Dejneka Dr Arkadiusz Dyjakon    Agnieszka Gałek    Dr hab. Witold Gładkowski Dr Piotr Gołuch Dr hab. Aleksandra Halarewicz, prof. UPWr Igor Jankowski Dr Grzegorz Jóźków    (...)
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/lista-wszystkich-nagrodzonych

https://upwr.edu.pl/studia/studencka-aktywnosc/kola-naukowe/skn-na-wydziale-medycyny-weterynaryjnej/skn-biotechnologii-weterynaryjnej-refectio/skn-biotechnologii-weterynaryjnej-refectio-1.html
Aż 11 projektów badawczych naukowców z UPWr w konkursie PRELUDIUM 20 i siedem w OPUS 21 otrzymało dofinansowanie z Narodowego Centrum Nauki. A to nie wszystkie nasze sukcesy w rozstrzygniętych ostatnio przez NCN konkursach. Mamy też m.in. wyróżnionych w ostatnim naborze konkursu TANGO, BEETHOVEN i MINIATURA 5.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/miliony-z-narodowego-centrum-nauki-na-badania-naukowcow-upwr-3678.html
Polskie Towarzystwo Gleboznawcze - Komisja Genezy, Klasyfikacji i Kartografii Gleb Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Instytut Nauk o Glebie, Żywienia Roślin i Ochrony Środowiska   Sympozjum naukowe Geneza, klasyfikacja i kartografia gleb Temat przewodni 2022: Mady rzeczne Wrocław – Krzydlina Mała, 7-9 września 2022   Komunikat 2   Tematyka sympozjum obejmuje szerokie spektrum zagadnień związanych z genezą, właściwościami i przeobrażeniem gleb w warunkach naturalnych oraz pod presją (...)
https://ingos.upwr.edu.pl/nauka/konferencje--seminaria/mady2022/szczegolowy-program-sympozjum
Do pierwszego zewnętrznego konkursu The European Joint Programme „EJP SOIL – Towards climate-smart sustainable management of agricultural soils” zgłoszono blisko 80 projektów. Najwyżej, z 11 wybranych, oceniono „SOMPACS – soil management effects on Soil Organic Matter Properties And Carbon Sequestration”, którego liderem jest prof. Jerzy Weber z Instytutu Nauk o Glebie, Żywienia Roślin i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/upwr-liderem-europejskiego-projektu-zwiazanego-z-badaniami-gleby-3731.html

Rezultaty: 191 - 200 z 26 podstron

  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 26