Wyszukiwarka

wyszukiwanie zaawansowane

https://bip.upwr.edu.pl/uniwersytet/komisje--rzecznicy--pelnomocnicy/komisje-rektorskie/komisje-rektorskierektorska--5.html

https://upwr.edu.pl/wspolpraca/oferta-dla-biznesu/oferta-biznesowa/weterynaria-33.html
SKN Geodetów, SKN PUZZLE i SKN Architektury Krajobrazów zdobyły na realizację swoich projektów po pięć tysięcy złotych dofinansowania z programu FAST.
https://wiksig.upwr.edu.pl/aktualnosci/trzy-studenckie-kola-naukowe-z-dofinansowaniem-z-programu-fast-285.html
SKN Geodetów, SKN PUZZLE i SKN Architektury Krajobrazów zdobyły na realizację swoich projektów po pięć tysięcy złotych dofinansowania z programu FAST.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/trzy-studenckie-kola-naukowe-z-dofinansowaniem-z-programu-fast-3643.html
Naukowcy z Instytutu Geodezji i Geoinformatyki UPWr przeprowadzili dokładne pomiary tatrzańskich szczytów. W ich wyniku trzeba będzie poprawić wiele atlasów i podręczników. Świnica okazała się bowiem wyższa o metr, Skrajny Granat na Orlej Perci o trzy metry, a słupek graniczny na Rysach ma już 2500 m n.p.m.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/wysokosc-szczytow-w-tatrach-do-poprawki-3872.html
Kolegium Elektorów - kadencja 2024-2028
https://bip.upwr.edu.pl/uniwersytet/uczelniana-komisja-wyborcza/komunikaty-uczelnianej-komisji-wyborczej/kadencja-2023-2027/komunikat-nr-52024-uczelnianej-komisji-wyborczej-5.html
Dwa miesiące intensywnej pracy i nagroda dla Pracowni Studialno-Projektowej Instytutu Architektury Krajobrazu w konkursie „Zielone tętnice Wrocławia” na koncepcję zagospodarowania terenów wzdłuż ciągu ulic Legnickiej, Lotniczej i Kosmonautów.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/zmieniamy_wroclaw_i_wygrywamy_konkursy-870.html
Polskie Towarzystwo Gleboznawcze - Komisja Genezy, Klasyfikacji i Kartografii Gleb Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Instytut Nauk o Glebie, Żywienia Roślin i Ochrony Środowiska   Sympozjum naukowe Geneza, klasyfikacja i kartografia gleb Temat przewodni 2022: Mady rzeczne Wrocław – Krzydlina Mała, 7-9 września 2022   Komunikat 2   Tematyka sympozjum obejmuje szerokie spektrum zagadnień związanych z genezą, właściwościami i przeobrażeniem gleb w warunkach naturalnych oraz pod presją (...)
https://ingos.upwr.edu.pl/nauka/konferencje--seminaria/mady2022/szczegolowy-program-sympozjum
Do pierwszego zewnętrznego konkursu The European Joint Programme „EJP SOIL – Towards climate-smart sustainable management of agricultural soils” zgłoszono blisko 80 projektów. Najwyżej, z 11 wybranych, oceniono „SOMPACS – soil management effects on Soil Organic Matter Properties And Carbon Sequestration”, którego liderem jest prof. Jerzy Weber z Instytutu Nauk o Glebie, Żywienia Roślin i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/upwr-liderem-europejskiego-projektu-zwiazanego-z-badaniami-gleby-3731.html
– Jeszcze nigdy w historii wydziału nie obchodziliśmy jednocześnie jubileuszu 45-lecia pracy naukowo-dydaktycznej aż pięciu profesorów – mówił otwierając uroczystość dziekan, prof. Bernard Kontny. – Jest to zatem nasze święto szczególne, które chcemy obchodzić niezwykle uroczyście
https://wiksig.upwr.edu.pl/aktualnosci/jubileusz-65-lecia-wiksig-117.html

Rezultaty: 231 - 240 z 26 podstron

  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26