Wyszukiwarka

wyszukiwanie zaawansowane
Studenci Architektury Krajobrazu UPWr stworzyli projekty zagospodarowania Kampusu Biskupin w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. – Studenckie pomysły są ciekawe i pełne innowacyjnych oraz „zielonych” rozwiązań projektowych. Dlatego powinny być impulsem do podjęcia działań, aby kampus stał się w przyszłości modelową, wielofunkcyjną przestrzenią publiczną Wrocławia – mówi dr Anna Bocheńska-Skałecka.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/kampus-biskupin-oczami-studentow--zielony-i-innowacyjny-projektowo-4085.html
w sprawie powołania doraźnej komisji przetargowej do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem będzie usługa w zakresie przygotowania i przeprowadzenia szkoleń dla kadry administracyjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu o tematyce związanej z obsługą administracyjną studentów cudzoziemców na uczelni w ramach realizacji projektu pt. „Wzrost potencjału UPWr w zakresie umiędzynarodowienia poprzez kompleksowe podnoszenie kompetencji kadry (...)
https://bip.upwr.edu.pl/akty-prawne/zarzadzenia/zarzadzenia-rektora/2020-rok/zarzadzenie-nr-532020-rektora-uniwersytetu-przyrodniczego-we-wroclawiu-z-dnia-11-lutego-2020-roku-54.html
w sprawie powołania zespołu projektowego do realizacji zadań wynikających z umowy o realizację projektu pod nazwą „Wzrost potencjału UPWr w zakresie umiędzynarodowienia poprzez kompleksowe podnoszenie kompetencji kadry administracyjnej oraz doskonalenie obsługi i ułatwianie integracji studentów cudzoziemców” w ramach Programu Welcome to Poland, umowa nr PPI/WTP/2019/1/00035/U/00001, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza (...)
https://bip.upwr.edu.pl/akty-prawne/zarzadzenia/zarzadzenia-rektora/2020-rok/zarzadzenie-nr-512020-rektora-uniwersytetu-przyrodniczego-we-wroclawiu-z-dnia-11-lutego-2020-roku-52.html
w sprawie powołania Rektorskiej komisji nadzwyczajnej do spraw kształcenia w czasie obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.
https://bip.upwr.edu.pl/akty-prawne/zarzadzenia/zarzadzenia-rektora/2020-rok/zarzadzenie-nr-902020-rektora-uniwersytetu-przyrodniczego-we-wroclawiu-z-dnia-17-marca-2020-91.html
Będą „łapać” grzyby z powietrza, badać tkanki roślin, zastanawiać się, jak można wykorzystywać odpady do produkcji energii. Ruszają nowe zajęcia Uniwersytetu Dzieci – prowadzone na Uniwersytecie Przyrodniczym.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/nauka_do_kwadratu_czyli_cos_dla_nastolatkow-633.html
Wykorzystując doświadczenie i zaplecze badawcze Wydziału Nauk o Żywności i podążając za dynamicznym rozwojem rynku, UPWr otwiera pierwsze w Polsce studia podyplomowe z technologii piwowarstwa.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/studia_podyplomowe_z_technologii_piwowarstwa-751.html
Nic tak nie łączy ludzi, jak dobre jedzenie. Dlatego Erasmus Student Network, AIESEC i Samorząd Studentów UPWr zorganizowali międzynarodowy obiad – były przysmaki kuchni z całego świata przygotowane przez naszych zagranicznych studentów i międzynarodowe karaoke.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/international_dinner_na_upwr-393.html
Kolejne wyróżnienie dla Centrum Diagnostyki Eksperymentalnej i Innowacyjnych Technologii Biomedycznych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Tym razem kapituła programu „Symbol”, prowadzonego od 2011 roku, przyznała Centrum tytuł „Symbol Innowacji 2020”.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/wyroznienie-dla-centrum-diagnostyki-eksperymentalnej-i-innowacyjnych-technologii-biomedycznych-upwr-3414.html
Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności dr Agnieszka Bartmańska – uzyskała stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinie nauki biologiczne na podstawie cyklu publikacji pod tytułem: „Biologicznie aktywne flawonoidy chmielu i ich pochodne otrzymywane metodami biotechnologicznymi”, nadany uchwałą Rady Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności z dnia 11 czerwca 2019 roku dr inż. Filip Boratyński – uzyskał stopień doktora habilitowanego w (...)
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/doktorzy-habilitowani--ktorzy-odebrali-promocje-poczas-inauguracji-roku-akademickiego-2019-2020
Konkurs Akademia Dobrego Piwa 2023 to piąta edycja ADP. Pierwsza odbyła się w 2017 roku, krótko po uruchomieniu na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu pierwszych w Polsce podyplomowych studiów z zakresu piwowarstwa. W czasie rekrutacji miejsca skończyły się po tygodniu. Ten sukces sprawił, że Akademia – konkurs dla piwowarów – była kolejnym krokiem w promocji dobrych praktyk.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/akademia-dobrego-piwa-2023-wybrano-najlepszych-4090.html

Rezultaty: 581 - 590 z 67 podstron

  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 67