Wyszukiwarka

wyszukiwanie zaawansowane
W 2021 roku mury naszego wydziału odwiedzili uczniowie liceum i technikum z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Rakowicach Wielkich. 33 uczniów wraz z Panią Wicedyrektor Moniką Citow oraz nauczycielką fizyki i chemii Panią Justyną Cieślak zapoznano z ofertę dydaktyczną naszego wydziału i zapleczem naukowo-dydaktycznym.
https://wiksig.upwr.edu.pl/aktualnosci/uczniowie-zset-w-laboratoriach-instytutu-inzynierii-srodowiska-290.html
Medal złoty za długoletnią służbę dr hab. Anna Czubaszek, prof. uczelni dr hab. Kazimierz Ćmielewski, prof. uczelni prof. Wojciech Dobicki dr hab. Daniel Garlikowski, prof. uczelni prof. Bernard Kontny Mieczysław Łyskawa dr hab. Krzysztof Matkowski, prof. uczelni dr inż. Ewa Moszczyńska Elżbieta Nawłoka Ewa Palczyńska prof. Stanisław Pietr dr hab. Ryszard Polechoński, prof. uczelni Danuta Siemiatycka Maria Skonieczna Bożena Szczepańska Elżbieta Trośniak Medal srebrny za długoletnią (...)
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/lista-wszystkich-nagrodzonych-i-wyroznionych-osob-podczas-uroczystosci
W dniu 29 listopada 2017 roku studenci III roku kierunku Inżynieria i Gospodarka Wodna oraz członkowie Studenckiego Koła Naukowego „Hydrologów i Hydrotechników”, pod opieką mgr inż. Macieja Gruszczyńskiego z Instytutu Inżynierii Środowiska, uczestniczyli w wyjeździe terenowym na obiekt hydrotechniczny klasy I Jeziorsko wraz z elektrownią wodą (zbiornik wodny Jeziorsko).
https://wiksig.upwr.edu.pl/wydzial/struktura/instytut-inzynierii-srodowiska/aktualnosci/wyjazd-terenowy-studentow-kierunku-inzynieria-i-gospodarka-wodna-na-zbiornik-jeziorsko-21.html
11 partnerów naukowych i biznesowych, w tym UPWr, i pierwszy projekt H2020 typu RIA na naszej uczelni – cel to wdrożenie znormalizowanej produkcji flawonoidów roślinnych w syntetycznych konsorcjach mikrobiologicznych.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/synbio4flav_przemyslowa_produkcja_flawonoidow_dzieki_biologii_syntetycznej-23.html
w sprawie powołania doraźnej komisji przetargowej do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest dostawa spektrofotometru - czytnika wielodetekcyjnego.
https://bip.upwr.edu.pl/akty-prawne/zarzadzenia/zarzadzenia-rektora/2020-rok/zarzadzenie-nr-2772020-rektora-uniwersytetu-przyrodniczego-we-wroclawiu-z-dnia-24-wrzesnia-2020-roku-279.html
Kinga Tokarz, studentka weterynarii, o swoich doświadczeniach na Estonian University of Life Sciences. W Tartu studiowała w ramach programu Erasmus POWER, który zapewnia dodatkowe wsparcie finansowe studentom z niepełnosprawnościami i pobierającym stypendia socjalne.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/erasmus_power_w_estonii-25.html
Po kilkuletniej przerwie Szalona Studencka Noc Naukowa wróciła ze zdwojoną siłą. Były pokazy kół naukowych, wykład z gościem specjalnym, konkursy i wiele innych atrakcji.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/za-nami-x-szalona-studencka-noc-naukowa-4321.html
Kolegium Elektorów - kadencja 2024-2028
https://bip.upwr.edu.pl/uniwersytet/uczelniana-komisja-wyborcza/komunikaty-uczelnianej-komisji-wyborczej/kadencja-2023-2027/komunikat-nr-52024-uczelnianej-komisji-wyborczej-5.html
Studenci z SKN Antropologów Juvenis co roku biorą udział w wykopaliskach archeologicznych pod okiem naukowców z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Ucząc się tego, jak wygląda zawód antropologa, wspierają zespół polsko-czeskich naukowców prowadzących badania ratunkowe przed ekspansją kopalni węgla, która pochłonie pozostałości zanikłej, 800-letniej wsi Libkovice w północno-zachodnich Czechach.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/na-ratunek-libkovicom--czyli-antropologiczna-przygoda-studentow-upwr-4166.html
23. Międzynarodowa Konferencja i 35. Sejmik Studenckich Kół Naukowych ponownie na UPWr. Na obradach w 15 sekcjach tematycznych spotkało się w sumie 550 studentów i ich opiekunów.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/spotkanie_studenckich_kol_naukowych_na_upwr-370.html

Rezultaty: 51 - 60 z 9 podstron