Wyszukiwarka

wyszukiwanie zaawansowane
W ramach „Współpracy na rzecz innowacji i wymiany dobrych praktyk” (program Erasmus+) na UPWr realizowane są trzy projekty międzynarodowe – SEMA II dla wielofunkcyjnego rolnictwa, TOPAS dla wypełnienia luk w systemie edukacji przyrodniczej i PAWER dla zwiększenia mobilności.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/miedzynarodowe_projekty_erasmus_na_upwr-451.html
Do architektury krajobrazu dołączyły ogrodnictwo i zootechnika. Teraz również na tych studiach będzie można wybrać polsko-chińską specjalność i spędzić rok w Chinach.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/nowe_polsko_chinskie_studia_na_upwr_rekrutacja-481.html
KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY
https://bip.upwr.edu.pl/ogloszenia/praca-na-upwr/konkursy-na-stanowiska-nauczycieli-akademickich/konkurs-otwarty-na-stanowisko-adiunkta-w-grupie-pracownikow-badawczo-dydaktycznych-w-katedrze-genetyki-hodowli-roslin-i-nasiennictwa-157.html
Studenci z SKN Antropologów Juvenis co roku biorą udział w wykopaliskach archeologicznych pod okiem naukowców z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Ucząc się tego, jak wygląda zawód antropologa, wspierają zespół polsko-czeskich naukowców prowadzących badania ratunkowe przed ekspansją kopalni węgla, która pochłonie pozostałości zanikłej, 800-letniej wsi Libkovice w północno-zachodnich Czechach.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/na-ratunek-libkovicom--czyli-antropologiczna-przygoda-studentow-upwr-4166.html
w sprawie ustalenia składów Wydziałowych Komisji ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na kadencję do 31 stycznia 2025 roku
https://bip.upwr.edu.pl/akty-prawne/zarzadzenia/zarzadzenia-ws-powolania-komisji/2022-rok/zarzadzenie-nr-222022k-rektora-uniwersytetu-przyrodniczego-we-wroclawiu-z-dnia-10-marca-2022-roku-22.html
Na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu utworzono nową dyscyplinę badawczą. To biotechnologia. Jej przewodniczącym został prof. Zbigniew Lazar z Katedry Mikrobiologii i Biotechnologii Żywności.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/nowa-dyscyplina-na-upwr--biotechnologia-4093.html
Aktywizujące narzędzia w tutoringu naukowym, jakim tutorem byłby Wiedźmin i Mały Książę? Czy możliwe jest sformułowanie listy 10 filmów, które powinien znać każdy tutor? To tylko kilka z wielu tematów, jakie poruszane będą na X Międzynarodowym Kongresie Tutoringu, którego UPWr jest głównym partnerem.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/miedzynarodowy-kongres-tutoringu-na-upwr-4130.html
W ramach interdyscyplinarnego projektu, antropolodzy i archeolodzy z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odkrywają materialne dowody i zapomniane groby ofiar nazizmu. Osoby zainteresowane mogą zobaczyć, jak wygląda ich praca i wykopaliska podczas Dni z Archeologią. Ostatnia edycja miała miejsce 9 sierpnia.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/odkrywanie-krajobrazow-represji-nazistowskich-badania-naukowcow-z-upwr-4410.html
Na egzaminie najważniejsza jest wiedza. Ale kiedy wiedzy zupełnie niespodziewanie i wbrew godzinom nauki nagle zabraknie, warto mieć jeszcze parę atutów. Co najbardziej cenią wasi egzaminatorzy?
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/nie_taki_egzaminator_straszny-841.html
Nagrody za całokształt działalności naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej prof. dr hab. Andrzej Filistowicz prof. dr hab. Bogusław Fuchs prof. dr hab. Jan Kuryszko prof. dr hab. Janusz A. Madej prof. dr hab. Józef Szlachta Nagrody w dziedzinie badań naukowych Indywidualne i zespołowe I, II i III stopnia prof. dr hab. inż. Mirosław Anioł     prof. dr hab. Jacek Bania dr inż. Agnieszka Bartmańska prof. dr hab. inż. Jerzy Bieniek dr hab. Jan Bocianowski dr hab. inż. Dorota (...)
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/lista-nagrodzonych-2017

Rezultaty: 611 - 620 z 67 podstron

  • 1
  • 61
  • 62
  • 63
  • 67