Wyszukiwarka

wyszukiwanie zaawansowane
Dr inż. hab. Agnieszka Nawirska-Olszańska, prof. UPWr - PrzewodniczącyDr inż. Jessica Brzezowska - SekretarzDr inż. Karolina TkaczDr inż. Igor TurkiewiczMgr inż. Kamil HaładynMgr inż. Aleksandra HendrysiakMgr inż. Marcelina StachMgr inż. Martyna SzydłowskaMgr inż. Monika SiniawskaLic. Sylwia FurgaAleksandra BłochowiakMgr inż. Maria Barna
https://oiw.upwr.edu.pl/konferencja/komitet-organizacyjny
KIEROWNIK PRAKTYK mgr Monika Sentorek Szanowni Państwo, informujemy, że studenci, którzy będą odbywać praktykę zawodową w roku akademickim 2024/2025, a są ubezpieczeni na Uniwersytecie Przyrodniczym w ramach ubezpieczenia NNW, mogą uzyskać informację o numerze polisy pod poniższym linkiem:https://upwr.edu.pl/studia/wsparcie-dla-studenta/ubezpieczenia-i-opieka-zdrowotna
https://wbihz.upwr.edu.pl/studia/praktyki-zawodowe
Prof. Monika Bronkowska z Katedry Żywienia Człowieka o tym, czy święta mogą być dietetyczne, jakie przyprawy nam pomogą przy przejedzeniu i na co zwrócić uwagę, przygotowując świąteczne smakołyki.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/ekspert_upwr_wigilia_moze_byc_lekkostrawna-251.html
Studenci żywienia człowieka i dietetyki przygotowali kulinarnego e-booka z przepisami, których głównym składnikiem jest Nutridrink – wysokoenergetyczny preparat odżywczy. Potrawy odpowiadają na potrzeby i problemy osób chorujących m.in. na nowotwór.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/kulinarny-e-book-studentow-upwr-ma-byc-pozywnie-i-smacznie-4270.html

https://wbihz.upwr.edu.pl/studia/opiekunowie/bioinformatyka-studia-pierwszego-stopnia-8.html
W najnowszym odcinku podcastu prof. Monika Michalczuk z Katedry Hodowli Zwierząt SGGW i dr Marta Kuźmińska-Bajor z Katedry Biotechnologii i Mikrobiologii Żywności UPWr omawiają wyzwania i innowacje w hodowli drobiu, w tym stosowanie antybiotyków, zastosowanie bakteriofagów i kwestie dobrostanu zwierząt. Dyskusja koncentruje się na dążeniu do odpowiedzialnej produkcji i konsumpcji, podkreślając rolę wiedzy i świadomych wyborów.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/hodowla-drobiu-antybiotyki--bakteriofagi--dobrostan-4262.html
Naukowcy z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu rozmawiali z przedstawicielami samorządu województwa dolnośląskiego o działaniach, które trzeba podjąć, by maksymalnie zminimalizować, a w przyszłości odwrócić skutki katastrofy ekologicznej jaka dotknęła ekosystem Odry.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/odbudowa-ekosystemu-wymaga-kompetencji-3866.html

https://wbihz.upwr.edu.pl/wydzial/dziekanat/studia-stacjonarne-6.html
Rada Dyscypliny ZiR Przewodniczący Rady Dyscypliny dr hab. Heliodor Wierzbicki, prof. uczelniKatedra GenetykiWydział Biologii i Hodowli ZwierzątUniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiue-mail: heliodor.wierzbicki@upwr.edu.pltel. 71 3205780, 71 3205856 KONSULTACJEod wtorku do piątku po wcześniejszym ustaleniu terminu Z-ca Przewodniczącego Rady Dyscypliny dr hab. inż. Monika Kowalska-GóralskaInstytut Hodowli ZwierzątWydział Biologii i Hodowli ZwierzątUniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiue-mail: (...)
https://wbihz.upwr.edu.pl/nauka/rada-dyscyplin
Naukowcy z całego świata w australijskiej Canberze rozmawiali o zaletach i niebezpieczeństwach nanotechnologii. Wśród uczestników konferencji był również noblista William Moerner.
https://upwr.edu.pl/aktualnosci/w_krainie_guliwera_czyli_oko_w_oko_z_nano-829.html

Rezultaty: 31 - 40 z 37 podstron

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 37